Kontakt

Direktor 


Marko Arula Direktor marko.arula@kemit.ee 626 5010

Õigus- ja administratiivvaldkond

Maia-Liisa Mürkel
direktori asetäitja administratiivalal
maia-liisa.murkel@kemit.ee
626 5010
Britt Piin
büroojuht-personalispetsialist
britt.piin@kemit.ee
626 5010
Meelis Männiste
jurist
meelis.manniste@kemit.ee
626 5013
Kalev Kala
jurist
kalev.kala@kemit.ee
626 5010
Marju Kivisoo
haldus- ja hankespetsialist
marju.kivisoo@kemit.ee
626 5010
Oliver Mettis
finantsanalüütik
Oliver.Mettis@kemit.ee
626 5010
Helle Aaslaid
finantsjuht
helle.aaslaid@kemit.ee
626 5010

Infoturbevaldkond

Tanel Koolmeister
infoturbejuht
tanel.koolmeister@kemit.ee
626 5010
Roland Pikas
infoturbespetsialist
roland.pikas@kemit.ee
626 5010
Kristjan Püttsepp
infoturbespetsialist
kristjan.puttsepp@kemit.ee
626 5010
Margo Siilbek
projektijuht
margo.siilbek@kemit.ee
626 5010

Tehnoloogiavaldkond

Martin Laussoo
tehnoloogiavaldkonna juht
martin.laussoo@kemit.ee
626 5010
Andero Belov
vanemadministraator
andero.belov@kemit.ee
626 5010
Eimar Koort
süsteemiadministraator
eimar.koort@kemit.ee
626 5010
Ermo Mägi
rakendusadministraator
ermo.magi@kemit.ee
626 5010
Ilja Kumlander
arendaja
ilja.kumlander@kemit.ee
626 5010
Kristjan Lillemets
arhitekt
kristjan.lillemets@kemit.ee
626 5010

Taristuvaldkond

Raivo Leesi
taristuvaldkonna juht
raivo.leesi@kemit.ee
626 5010

Baastaristu meeskond

Meelis Suursalu
baastaristu meeskonnajuht
meelis.suursalu@kemit.ee
626 5010
Margus Ramst
süsteemiadministraator
margus.ramst@kemit.ee
626 5010
Mait Mutso
võrguarhitekt-administraator
mait.mutso@kemit.ee
Pavel Liber
võrguadministraator
pavel.liber@kemit.ee
626 5010
Laas Siimon
võrguadministraator
laas.siimon@kemit.ee
626 5010
Riivo Must
võrguadministraator
riivo.must@kemit.ee
626 5010

Platvormiteenuste meeskond

Sten Juhanson
platvormiteenuste meeskonnajuht
sten.juhanson@kemit.ee
626 5010
Taaniel Lindov
süsteemiadministraator
taaniel.lindov@kemit.ee
626 5010
Andrei Bogatski
süsteemiadministraator
andrei.bogatski@kemit.ee
626 5010
Priit Kiuru
süsteemiadministraator
priit.kiuru@kemit.ee
626 5010
Siim Tamberg
süsteemiadministraator
siim.tamberg@kemit.ee
626 5010
Kaidi Kaldas
turbeteenuste administraator
kaidi.kaldas@kemit.ee
626 5010
Mathias Talo
rakendusadministraator
mathias.talo@kemit.ee
626 5010
Reini Tammeorg
rakendusadministraator
reini.tammeorg@kemit.ee
626 5010

MKM teenuste meeskond

Imot Algma
süsteemiadministraator
imot.algma@kemit.ee
626 5010
Tõnis Kalle
süsteemiadministraator
tonis.kalle@kemit.ee
626 5010
Marek Kuusk
MKM taristu teenuste meeskonnajuht
marek.kuusk@kemit.ee
626 5010
Kristjan Lilleoja
süsteemiadministraator
kristjan.lilleoja@kemit.ee
626 5010
Antti Oja
süsteemiadministraator
antti.oja@kemit.ee
626 5010
Berit Plado
süsteemiadministraator
berit.plado@kemit.ee
626 5010
Kristjan Põldmets
süsteemiadministraator
kristjan.poldmets@kemit.ee
626 5010
Artur Taganov
süsteemiadministraator
artur.taganov@kemit.ee
626 5010

Teenindusvaldkond

Villu Kägo
teenindusvaldkonna juht
villu.kago@kemit.ee
626 5010
Tanel Viimne
spetsialist
tanel.viimne@kemit.ee
626 5000
Egert Siliksaar
spetsialist
egert.siliksaar@kemit.ee
626 5000
Kalvin-Remy Loim
spetsialist
kalvin-remy.loim@kemit.ee
626 5000
Ranet Gelštein
spetsialist
ranet.gelstein@kemit.ee
626 5000
Ott Siirak
spetsialist
ott.siirak@kemit.ee
626 5000
Kristina Lillemets
spetsialist
kristina.lillemets@kemit.ee
626 5000
Martin Nool
spetsialist
martin.nool@kemit.ee
626 5000
Viktoria Viil
spetsialist
viktoria.viil@kemit.ee
626 5000
Kaie Lehiste
spetsialist
kaie.lehiste@kemit.ee
626 5000
Gerli Kaunissaar
spetsialist
gerli.kaunissaar@kemit.ee
626 5000
Ivo Jaama
spetsialist
ivo.jaama@kemit.ee
626 5000
Viktor Lukašejev
projektijuht
viktor.lukasejev@kemit.ee
626 5000

Teenuste valdkond

Kätlin Viik
direktori asetäitja teenuste alal
katlin.viik@kemit.ee
626 5010
Kristjan Kaiklem
MKM teenuste konsultant
kristjan.kaiklem@kemit.ee
626 5010
Birger Bötker
digipöörde tootejuht
birger.botker@kemit.ee
626 5010
Taavi Christopher Tuisk
spetsialist
taavi.tuisk@kemit.ee
626 5010
Andres Rattur
süsteemianalüütik-kvaliteedijuht
andres.rattur@kemit.ee
626 5010
Indrek Järv
arendaja
indrek.jarv@kemit.ee
626 5010
Viktoria Lemberg
teenuse haldur
viktoria.lemberg@kemit.ee
626 5010

Äriteenuste meeskond

Gerli Kuiger
äriteenuste-meeskonnajuht
gerli.kuiger@kemit.ee
626 5010
Svea Nilsson
projektijuht
svea.nilsson@kemit.ee
626 5010
Karl Hallik
projektijuht
karl.hallik@kemit.ee
626 5010
Erki Rekker
projektijuht
erki.rekker@kemit.ee
626 5010
Merlin Mišukova
projektijuht-analüütik
merlin.misukova@kemit.ee
626 5010

Geo- ja ruumiandmete meeskond

Erki Post
geo-ja ruumiandmete meeskonnajuht
erki.post@kemit.ee
626 5010
Riho Kalda
arendaja
riho.kalda@kemit.ee
626 5010
Elari Roop
arendaja
elari.roop@kemit.ee
626 5010
Ojar Kristal
teenuse haldur
ojar.kristal@kemit.ee
626 5010
Eva Loolaid
projektijuht-analüütik
eva.loolaid@kemit.ee
626 5010
Keith Vare
rakendusadministraator
keith.vare@kemit.ee
626 5010
Jürgen Öövel
GIS spetsialist
jurgen.oovel@kemit.ee
626 5000

Andmehalduse meeskond

Andres Meensalu
andmehalduse meeskonnajuht
andres.meensalu@kemit.ee
626 5010
Raul Tammesoo
projektijuht
raul.tammesoo@kemit.ee
626 5010
Marge Lodjak
projektijuht
marge.lodjak@kemit.ee
626 5010
Merike Merivoo
projektijuht
merike.merivoo@kemit.ee
626 5010
Ivika Puusepp
teenuse haldur
ivika.puusepp@kemit.ee
Eve Veltmann
andmeanalüütik
eve.veltmann@kemit.ee
626 5010
Anastasia Petrova
andmeanalüütik
anastasia.petrova@kemit.ee
626 5010
Erkki Aarma
andmeanalüütik
erkki.aarma@kemit.ee
626 5010
Liisa Kõmmits
andmeanalüütik
liisa.kommits@kemit.ee
626 5010
Joel Peetersoo
andmeanalüütik
joel.peetersoo@kemit.ee
626 5010
Sandra Sulp
andmeanalüütik
sandra.sulp@kemit.ee
626 5010

Ilmateenistuse meeskond

Margus Sootla
ilmateenistuse meeskonnajuht
margus.sootla@kemit.ee
626 5010
Andres Rand
rakendusadministraator
andres.rand@kemit.ee
626 5010
Raivo Hool
rakendusadministraator
raivo.hool@kemit.ee
626 5010
Ain Ehasalu
projektijuht
ain.ehasalu@kemit.ee
626 5010
Ketlin Karp
projektijuht-analüütik
ketlin.karp@kemit.ee
626 5010
Taavi Retsja
arendaja
taavi.retsja@kemit.ee
626 5010
Heiki Pellja
arendaja
heiki.pellja@kemit.ee
626 5010

Maatoimingute meeskond

Riina Klais-Peets
maatoimingute meeskonnajuht
riina.klais-peets@kemit.ee
626 5010
Tõnis Pink
teenuse haldur
tonis.pink@kemit.ee
626 5010
Kris Noorma
teenuse haldur
kris.noorma@kemit.ee
626 5010
Johannes Nõupuu
teenuse haldur
johannes.noupuu@kemit.ee
626 5010

MKM teenuste meeskond

Maris Albrecht
projektijuht
maris.albrecht@kemit.ee
625 5010
Verner Eiber
MKM teenuste meeskonnajuht
verner.eiber@kemit.ee
626 5010
Silvian Karu
projektijuht
silvian.karu@kemit.ee
626 5010
Jana Korberg
projektijuht
jana.korberg@kemit.ee
626 5010
Ülo Puskar
projektijuht
Ylo.Puskar@kemit.ee
626 5010

Järelevalve ja kalanduse meeskond

Valmar Evert
järelevalve ja kalanduse meeskonnajuht
valmar.evert@kemit.ee
626 5010
Monika Tischler
teenuse haldur
monika.tischler@kemit.ee
Heiki Krusberg
analüütik
heiki.krusberg@kemit.ee
626 5010
Taavi Spiegel
rakendusadministraator
taavi.spiegel@kemit.ee
626 5010