Kontakt

Direktor 


Marko Arula Direktor marko.arula@kemit.ee 626 5010

Õigus- ja administratiivvaldkond

Maia-Liisa Mürkel
direktori asetäitja administratiivalal
maia-liisa.murkel@kemit.ee
626 5010
Britt Piin
büroojuht-personalispetsialist
britt.piin@kemit.ee
626 5010
Meelis Männiste
jurist
meelis.manniste@kemit.ee
626 5013
Helle Aaslaid
finantsjuht
helle.aaslaid@kemit.ee
626 5010

Infoturbevaldkond

Roger Ote
infoturbejuht
roger.ote@kemit.ee
626 5010
Roland Pikas
infoturbespetsialist
roland.pikas@kemit.ee
Tony Raud
infoturbespetsialist
tony.raud@kemit.ee
Viktoria Viil
infoturbespetsialist
viktoria.viil@kemit.ee

Tehnoloogiavaldkond

Sten Viljus
tehnoloogiavaldkonna juht
sten.viljus@kemit.ee
626 5010
Andero Belov
vanemadministraator
andero.belov@kemit.ee
626 5010
Eimar Koort
süsteemiadministraator
eimar.koort@kemit.ee
626 5010
Ermo Mägi
rakendusadministraator
ermo.magi@kemit.ee
626 5010

Taristuvaldkond

Raivo Leesi
taristuvaldkonna juht
raivo.leesi@kemit.ee
626 5010
Tanel Koolmeister
projektijuht
tanel.koolmeister@kemit.ee
626 5010

Baastaristu meeskond

Meelis Suursalu
baastaristu meeskonnajuht
meelis.suursalu@kemit.ee
626 5010
Margus Ramst
süsteemiadministraator
margus.ramst@kemit.ee
626 5010
Laas Siimon
võrguadministraator
laas.siimon@kemit.ee
626 5010
Riivo Must
võrguadministraator
riivo.must@kemit.ee
626 5010

Platvormiteenuste meeskond

Sten Juhanson
platvormiteenuste meeskonnajuht
sten.juhanson@kemit.ee
626 5010
Taaniel Lindov
süsteemiadministraator
taaniel.lindov@kemit.ee
626 5010
Andrei Bogatski
süsteemiadministraator
andrei.bogatski@kemit.ee
626 5010
Priit Kiuru
süsteemiadministraator
priit.kiuru@kemit.ee
Siim Tamberg
süsteemiadministraator
siim.tamberg@kemit.ee
626 5010
Kaidi Kaldas
turbeteenuste administraator
kaidi.kaldas@kemit.ee
Mathias Talo
rakendusadministraator
mathias.talo@kemit.ee
Reini Tammeorg
rakendusadministraator
reini.tammeorg@kemit.ee
626 5010

Teenindusvaldkond

Villu Kägo
teenindusvaldkonna juht
villu.kago@kemit.ee
626 5010
Viktor Lukašejev
projektijuht
viktor.lukasejev@kemit.ee
626 5000
Tanel Viimne
spetsialist
tanel.viimne@kemit.ee
626 5000
Toomas Metsmaa
spetsialist
toomas.metsmaa@kemit.ee
626 5000
Ranet Gelštein
spetsialist
ranet.gelstein@kemit.ee
Karl Martti Kirp
spetsialist
karl.kirp@kemit.ee
Kalvin-Remy Loim
spetsialist
kalvin-remy.loim@kemit.ee
Ott Siirak
spetsialist
ott.siirak@kemit.ee

Teenuste valdkond

Kätlin Viik
direktori asetäitja teenuste alal
katlin.viik@kemit.ee
626 5010
Kalev Kala
väliste teenuste juht
kalev.kala@kemit.ee
626 5010
Andres Rattur
süsteemianalüütik-kvaliteedijuht
andres.rattur@kemit.ee
626 5010
Indrek Järv
arendaja
indrek.jarv@kemit.ee
626 5010
Kristjan Lillemets
rakendusadministraator
kristjan.lillemets@kemit.ee
626 5010

Äriteenuste meeskond

Gerli Kuiger
äriteenuste-meeskonnajuht
gerli.kuiger@kemit.ee
626 5010
Viktoria Lemberg
analüütik
viktoria.lemberg@kemit.ee
626 5010
Svea Nilsson
projektijuht
svea.nilsson@kemit.ee
626 5010
Erki Rekker
projektijuht
erki.rekker@kemit.ee
626 5010
Merlin Mišukova
projektijuht-analüütik
merlin.misukova@kemit.ee
Tõnis Pink
teenuse haldur
tonis.pink@kemit.ee

Geo- ja ruumiandmete meeskond

Erki Post
geo-ja ruumiandmete meeskonnajuht
erki.post@kemit.ee
626 5010
Riho Kalda
arendaja
riho.kalda@kemit.ee
626 5010
Elari Roop
arendaja
elari.roop@kemit.ee
626 5010
Reeli Hansen
projektijuht
reeli.hansen@kemit.ee
626 5010
Keith Vare
rakendusadministraator
keith.vare@kemit.ee
Jürgen Öövel
GIS spetsialist
jurgen.oovel@kemit.ee
626 5000

Andmehalduse meeskond

Andres Meensalu
andmehalduse meeskonnajuht
andres.meensalu@kemit.ee
626 5010
Raul Tammesoo
projektijuht
raul.tammesoo@kemit.ee
Marge Lodjak
projektijuht
marge.lodjak@kemit.ee
626 5010
Merike Merivoo
projektijuht
merike.merivoo@kemit.ee
626 5010
Ivika Puusepp
teenuse haldur
ivika.puusepp@kemit.ee
Eve Veltmann
andmeanalüütik
eve.veltmann@kemit.ee
626 5010
Riina Klais-Peets
andmeanalüütik
riina.klais-peets@kemit.ee
626 5010
Erkki Aarma
andmeanalüütik
erkki.aarma@kemit.ee
Liisa Kõmmits
andmeanalüütik
liisa.kommits@kemit.ee
Jaanika Ait
andmeanalüütik
jaanika.ait@kemit.ee

Ilmateenistuse meeskond

Margus Sootla
ilmateenistuse meeskonnajuht
margus.sootla@kemit.ee
626 5010
Andres Rand
rakendusadministraator
andres.rand@kemit.ee
Raivo Hool
rakendusadministraator
raivo.hool@kemit.ee
Ain Ehasalu
projektijuht
ain.ehasalu@kemit.ee
626 5010
Ketlin Karp
projektijuht-analüütik
ketlin.karp@kemit.ee
Taavi Retsja
arendaja
taavi.retsja@kemit.ee
626 5010
Heiki Pellja
arendaja
heiki.pellja@kemit.ee
626 5010

Järelevalve ja kalanduse meeskond

Valmar Evert
järelevalve ja kalanduse meeskonnajuht
valmar.evert@kemit.ee
626 5010
Monika Tischler
teenuse haldur
monika.tischler@kemit.ee
Heiki Krusberg
analüütik
heiki.krusberg@kemit.ee
626 5010
Taavi Spiegel
rakendusadministraator
taavi.spiegel@kemit.ee
626 5010